این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

:: ثبت نام در کنفرانس
توضیحات:

  • برای داوری مقالات هزینه ­ای دریافت نخواهد شد..
  • مقالات فارسی به ازای هر صفحه اضافی بیش از شش صفحه (و حداکثر تا سقف هشت صفحه) مشمول هزینه ی اضافی 600000 ریال (ششصد هزار ریال) به ازای هر صفحه اضافی ‌خواهند شد. در مقالات انگلیسی، تعداد صفحات قابل قبول، پنج صفحه بوده و افزایش تعداد صفحات تا حداکثر هفت صفحه، با پرداخت هزینه اضافی فوق‌‌الذکر مقدور است.
  • لطفا جهت ثبت نام در کنفرانس، ابتدا از قسمت ثبت نام/ورود با اطلاعات کاربری خود وارد پنل کاربری شده و در قسمت "خدمات" گزینه ی متناسب با خود را انتخاب کرده و سپس در قسمت "پرداخت" نسبت به پرداخت آنلاین هزینه ها اقدام نمایید. لطفا پس از انجام عملیات پرداخت، از طریق "چاپ فاکتور" نسبت به صدور فاکتور پرداخت اقدام کرده و آن را نزد خود نگه دارید. 


قابل توجه عزیزانی که مقاله ی آنها پذیرفته شده است: 

 مقالاتی که نویسنده ی اول آنها دانشجو است و خود دانشجو مقاله را برای کنفرانس ارسال کرده مشمول ثبت نام با نرخ دانشجویی می شوند، مشروط بر اینکه گواهی دانشجویی یا کپی کارت دانشجویی توسط فرد در سامانه (پنل کاربری) بارگذاری شود.
-  در کلیه ی موارد دیگر، ثبت نام غیردانشجویی محسوب شده و مشمول نرخ عادی خواهد بود. 
-  لطفا در انتخاب صحیح نوع ثبت نام و همچنین پرداخت صفحات اضافه مقاله دقت کافی به عمل آورید. لازم به ذکر است که پرداخت نادرست یا ناقص ثبت نام باعث خارج شدن مقاله از چرخه پذیرش شده و مسئولیت این امر متوجه کنفرانس نخواهد بود. 
(با توجه به مشکلات فنی در مرورگر کروم، لطفا جهت پرداخت آنلاین ترجیحا از مرورگرهایی غیر از مرورگر کروم استفاده نمایید!)


بدین وسیله به اطلاع نویسندگان محترم می رساند که ثبت نام مقالات تنها تا 30 بهمن 1399 امکان پذیر است و مقالاتی که تا این تاریخ ثبت نام نشوند از مرحله ی چاپ در کنفرانس خارج خواهند شد. 
 
 

معرفی مقالات و ارائه های برتر کنفرانس

فراخوان دعوت کنفرانس

سخنرانان کلیدی
فایل های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)