این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

:: پیام دبیر کنفرانسبه نمایندگی از تیم برگزارکننده بیست و ششمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر و انجمن کامپیوتر ایران، مفتخرم که حضور شرکت­کنندگان محترم را در این رویداد علمی غنیمت شمرده و به ایشان خیرمقدم عرض نمایم. کنفرانس سالانه انجمن کامپیوتر ایران از رویدادهای علمی برجسته­ کشور است که با هدف گردهم ­­آوری محققین و متخصصین دانشگاه و صنعت برای به اشتراک گذاری جدیدترین یافته ها و دستاوردها در حوزه علوم و مهندسی کامپیوتر برگزار می شود.
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان یک دانشگاه رده اول ایران با قدیمی ترین دپارتمان فناوری ارتباطات در کشور، مفتخر است که میزبانی این دوره از کنفرانس را در 13 و 14 اسفندماه سال 1399 بر عهده داشته باشد.

به دلیل شیوع ویروس کرونا و به جهت حفظ سلامت شرکت کنندگان، این دوره از کنفرانس به صورت مجازی برگزار خواهد شد. کنفرانس دربرگیرنده 14 حوزه تخصصی مهم در زمینه علوم و مهندسی کامپیوتر خواهد بود که  محورهای اصلی عبارتند از:  سیستم های هوشمند و رایانش نرم، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق، پردازش متن و شبکه های اجتماعی، پردازش سیگنال و تصویر، کلان داده و رایانش ابری، سیستم های توزیع شده، شبکه های کامپیوتری، رایانش امن، مهندسی نرم افزار، معماری کامپیوتر و سامانه های دیجیتال، علوم شناختی و مغز، الگوریتم ها و محاسبات، یادگیری و یاددهی الکترونیکی، و اقتصاد هوشمند و تحول دیجیتال. کنفرانس امسال از سخنرانی حداقل چهار سخنران کلیدی بهره خواهد برد. همچنین، در کنار سخنرانی های علمی، کارگاه ها و نشست های صنعتی نیز برگزار خواهد شد.

به عنوان دبیر کنفرانس انجمن کامپیوتر مایلم که اعلام دارم که موفقیت این کنفرانس نتیجه همکاری صمیمانه افراد بسیاری است که در هدف ­گذاری و برنامه ­ریزی های فنی و اجتماعی ما را همراهی کردند. بویژه دبیران کنفرانس، اعضای کمیته اجرایی و حامیان مالی و معنوی کنفرانس که ما را در هرچه بهتر برگزارکردن این رویداد و کاهش هزینه های شرکت کنندگان یاری فراوان دادند.

در پایان، از تمامی محققین گرامی از سراسر جهان دعوت می کنم تا آخرین دستاوردهای خود را در حوزه علوم و مهندسی کامپیوتر به کنفرانس امسال ارسال نمایند.

علی احمدی

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

دبیر کنفرانس

 
       

 

معرفی مقالات و ارائه های برتر کنفرانس

فراخوان دعوت کنفرانس

سخنرانان کلیدی
فایل های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)