این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
ردیف پرسش پاسخ
1آیا شرکت در کارگاه های آموزشی کنفرانس با ارایه مدرک پایان دوره همراه است؟بلی
2هزینه مقالات فارسی و انگلیسی یکسان است؟بلی، یکسان است. 
3امکان داوری زود هنگام مقالات (قبل از تاریخ اعلام نتایج داوری) وجود دارد؟خیر، نتیجه داوری مقالات پس از تشکیل جلسه نهایی کمیته داوری در تاریخ ذکر شده در سایت، به اطلاع نویسندگان خواهد رسید.
4آیا مقالات پذیرفته شده نمایه خواهند شد؟مقالات پذیرفته شده کنفرانس در ISC نمایه می شوند. ضمنا، کمیته اجرایی کنفرانس در حال اخذ تایید IEEE برای نمایه کردن مقالات در IEEE explore هستند و این فرایند به زودی تکمیل و اطلاع رسانی نهایی خواهد شد.
5گواهی ارائه مقالات چگونه به نویسندگان ارسال می شود؟بعد از جمع‌بندی مقالات، برای نویسندگانی که مقاله ی خویش را در کنفرانس ارائه داده اند، گواهینامه ارائه مقاله صادر و از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.
آن دسته از مقالاتی که ارایه نشده اند، از مجموعه مقالات کنفرانس حذف شده و لذا نه گواهینامه ارایه برای این مقالات صادر خواهد شد و نه نمایه خواهند شد.
6آیا در صورت پذیرش، گواهی مقالاتی که به صورت شفاهی ارائه خواهند شد، با مقالات پوستری متفاوت خواهد بود؟خیر. گواهی ارائه مقالات یکسان است. 
7آیا مقالات پوستر نیز در مجموعه مقالات چاپ خواهد شد؟بلی. در مجموعه مقالات چاپ خواهند شد.
8از هر فرد به عنوان نویسنده مسئول حداکثر چند مقاله پذیرفته می گردد؟هر فرد می تواند حداکثر4 مقاله به عنوان نویسنده مسئول برای همایش ارسال نمایید.
9محدودیت تعداد صفحات مقالات فارسی به چه صورت است؟مقالات فارسی می توانند در حداکثر 6 صفحه (طبق قالب نگارش مقالات فارسی کنفرانس) نگارش شوند. مقالات فارسی به ازای هر صفحه ی اضافی بیش از 6 صفحه (و حداکثر تا سقف 8 صفحه) مشمول هزینه اضافی 600000 ریال (ششصد هزار ریال) به ازای هر صفحه اضافی خواهند شد. 
10محدودیت تعداد صفحات مقالات انگلیسی به چه صورت است؟مقالات انگلیسی می توانند در  حداکثر  5 صفحه  (طبق قالب نگارش مقالات انگلیسی کنفرانس) نگارش شوند. مقالات انگلیسی به ازای هر صفحه ی اضافی بیش از 5 صفحه (و حداکثر تا سقف 7 صفحه) مشمول هزینه اضافی 600000 ریال (ششصد هزار ریال) به ازای هر صفحه اضافی خواهند شد. 

معرفی مقالات و ارائه های برتر کنفرانس

فراخوان دعوت کنفرانس

سخنرانان کلیدی
فایل های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)